Online objednávky

Na této adrese "Eshop Bohemia Seal" lze nalézt mezinárodní eshop, s cenami uvedenými v USD včetně DPH. Na požádání lze vystavit fakturu v Kč.

Postup pro objednání v eshopu:

1. Je nutné být registrovaným uživatelem ebay. V případě,  že takovýmto uživatelem nejste, je nutné tuto registraci provézt.

2. Navštivte náš eshop, a zde nalezněte požadovanou položku. Po rozklinutí položky proveďte objednávku. postup opakujte do objednání všech požadovaných položek. Neplaťte položky jednotlivě, v případě platby jednotlivých položek by byl ke každé položce naúčován manipulační poplatek. Pro objednání je nutné být zalogován do ebay.

3. Možnosti provedení platby:

  • • skrz paypal, tuto platbu lze provézt okamžitě po objednání. Prosím o kontrolu, zda Vám byl naúčtovám pouze jeden manipulační poplatek.
  • • skrze předfakturu - po objednání všech položek nás kontaktujte a vyžádejte si předfakturu. Uveďte, zda má být uvedena v USD nebo v Kč (přepočet dle aktuálního kurzu ČNB). 

4. Uveďte v poznámce, zda chcete fakturu v Kč nebo USD. Přepočet USD/Kč dle aktuálního kurzu ČNB. Uveďte dodací adresu. Uveďte i kontaktní telefon na kterém Vás zastihneme.

5. Po dodání prosíme o feedback na ebay. V případě potíží nás kontaktujte.